Авточасти НОВИ   >>  Маркучи турбо   >>   МАРКУЧ ТУРБО 8E0145834M 8E0145834P
  <<ПРЕДИШЕН<<
>>СЛЕДВАЩ>>  

МАРКУЧ ТУРБО 8E0145834M 8E0145834P discount НАМАЛЕНИЕ

Цена:55.00 лв.
Стара цена:88.00
image МАРКУЧ ТУРБО 8E0145834M 8E0145834P
МАРКУЧ ТУРБО AUDI 8E0145834M 8E0145834P

Модел Период Мощност, кВ (к.с.) Обем, см3 Каросерия
AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2004 - 2004 85 (116) 1896 седан
AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2001 - 2004 74 (101) 1896 седан
AUDI A6 (4B, C5) 1.9 TDI 2001 - 2005 96 (130) 1896 седан
AUDI A6 Avant (4B, C5) 1.9 TDI 2001 - 2005 96 (130) 1896 комби

image_2 МАРКУЧ ТУРБО 8E0145834M 8E0145834P


login